1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Bagin
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,128
 2. Xhevat.309
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  976
 3. Gentipr
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  465
 4. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  567
 5. BaBLoKu
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  673
 6. rebelisistemit
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  929
 7. sg1
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  791
 8. Phantomm
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  647
 9. florianstatovci
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  804
 10. Tiranalb
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,030
 11. Phantomm
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  536
 12. cold-trojan
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  452
 13. cold-trojan
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  523
 14. l0rdkr0n0s
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  664
 15. enneaa
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  554
 16. FROXI
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  632
 17. Koraab
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  346
 18. Donald Tasha
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  773
 19. CASPARONE
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  419
 20. FCBarcelonaSport
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  872

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...