1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. urban-styl
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,071
 2. JetmirKs
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,067
 3. Tiranalb
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,066
 4. sg1
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,043
 5. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,037
 6. DazzLe
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,036
 7. Xhevat.309
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,025
 8. NeC
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,019
 9. Lirakk
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,011
 10. valon-mustafa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,003
 11. bmwplako
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,000
 12. FitimKurteshi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  997
 13. NeC
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  992
 14. jasonlapushi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  963
 15. Lycroft
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  961
 16. rebelisistemit
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  957
 17. provaprovaprova
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  954
 18. IceWell
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  950
 19. ms-dos
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  948
 20. sg1
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  917

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...