1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Oscar
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  755
 2. Oscar
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  637
 3. ZPGJ
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,196
 4. kujtimkrasn
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  601
 5. toniyayo
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  669
 6. berl01
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  565
 7. marjo123
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  665
 8. jasonlapushi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  996
 9. undercovaa undercovaa
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  909
 10. Oliver Shand
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  508
 11. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  577
 12. Liridoni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  651
 13. Ardi Dushaku
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  1,665
 14. Barcelonist111
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  554
 15. ArditS
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,232
 16. BDernjani
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  685
 17. Euge1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  584
 18. MinutaMl
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  532
 19. Ommer
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  793
 20. Omerr
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  2,472

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...