1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Oscar
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  738
 2. Oscar
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  619
 3. ZPGJ
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,123
 4. kujtimkrasn
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  584
 5. toniyayo
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  656
 6. berl01
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  549
 7. marjo123
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  651
 8. jasonlapushi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  926
 9. Liridoni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  632
 10. undercovaa undercovaa
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  849
 11. Oliver Shand
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  490
 12. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  563
 13. Ardi Dushaku
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  1,595
 14. Barcelonist111
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  541
 15. ArditS
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,193
 16. BDernjani
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  656
 17. Euge1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  563
 18. Omerr
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  2,407
 19. MinutaMl
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  517
 20. Ommer
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  759

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...