1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. xhuke33
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,547
 2. internetredi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,450
 3. UXA
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,433
 4. 01kujtimi01
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,415
 5. C4d1
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  1,389
 6. Flavia Nure
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,352
 7. Tiranalb
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,316
 8. berl01
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,314
 9. berl01
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,270
 10. getrich
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,238
 11. sg1
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,226
 12. ArditS
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,221
 13. sulanjaku
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,170
 14. AldiP
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,169
 15. ZPGJ
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,166
 16. alberTiKTN
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,153
 17. Bagin
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,142
 18. berl01
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,128
 19. Bubi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,085
 20. TMT
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,078

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...