1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. NeC
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,042
 2. arditkrasniqi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  741
 3. festimeri
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  675
 4. IceWell
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  961
 5. NeC
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,012
 6. Geti1
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  561
 7. 01kujtimi01
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  745
 8. 01kujtimi01
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,428
 9. rodolfosilvano
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  858
 10. becki89
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  641
 11. Albini~IT
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  773
 12. M.L
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  812
 13. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  916
 14. getrich
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,251
 15. ervisivv
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  852
 16. -LapheChosu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  694
 17. riadkozhani
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  607
 18. riadkozhani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  894
 19. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  568
 20. Euge1
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  2,208

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...