1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  428
 2. leotrim77
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  424
 3. Faridin.F
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  423
 4. beni20
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  422
 5. mendurberisha
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  421
 6. n0zzer
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  419
 7. bmwplako
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  415
 8. ms-dos
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  411
 9. epi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  411
 10. Senadd
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  405
 11. alajdin
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  400
 12. Atlanti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  394
 13. Valbbon
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  386
 14. petriti11
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  381

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...