1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Ricchie
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  530
 2. antariri
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  479
 3. valon-mustafa
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  422
 4. itune
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  565
 5. WhySoBad
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  557
 6. Kushttr1m.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  349
 7. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  385
 8. *VLORI*
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  575
 9. Unknow
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  409
 10. niko
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  560
 11. itune
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  710
 12. ph3wl
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  557
 13. geolsat
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  490
 14. itune
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  543

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...