1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. NeC
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,122
 2. IceWell
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,018
 3. arditkrasniqi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  781
 4. festimeri
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  704
 5. NeC
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,079
 6. Geti1
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  598
 7. 01kujtimi01
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  772
 8. 01kujtimi01
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,480
 9. rodolfosilvano
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  890
 10. becki89
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  673
 11. Albini~IT
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  823
 12. M.L
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  853
 13. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  951
 14. getrich
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,302
 15. ervisivv
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  885
 16. -LapheChosu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  724
 17. riadkozhani
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  643
 18. riadkozhani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  967
 19. Euge1
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  2,306
 20. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  597

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...