1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↑
Postimi i fundit
 1. petriti11
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  381
 2. Valbbon
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  386
 3. Atlanti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  394
 4. alajdin
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  400
 5. Senadd
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  405
 6. ms-dos
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  411
 7. epi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  411
 8. bmwplako
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  415
 9. n0zzer
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  419
 10. mendurberisha
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  421
 11. beni20
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  422
 12. Faridin.F
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  423
 13. leotrim77
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  424
 14. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  428
 15. becki89
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  431
 16. bashkimi92
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  433
 17. tosi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  435
 18. beni20
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  435
 19. shpetim123
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  439
 20. alajdin
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  439

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...