1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. BaDBoY-ALbania
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  6,332
 2. DmcBabloki
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  5,362
 3. bashkimi92
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  4,344
 4. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  4,221
 5. JetonK
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  3,644
 6. mendurberisha
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  3,477
 7. sg1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,280
 8. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,249
 9. KAPITEN|
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  3,125
 10. Omerr
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  2,407
 11. arbII*
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,311
 12. drini-17#
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,276
 13. best~boy
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,216
 14. Euge1
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  2,130
 15. xo1hack
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,998
 16. RilindFetahu
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,926
 17. lyli_104
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,925
 18. sg1
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,760
 19. Ardi Dushaku
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  1,593
 20. Marioteam
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,547

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...