1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. ArditS
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  768
 2. Ardi1489
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  507
 3. enis123
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  332
 4. mendurberisha
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  366
 5. mendurberisha
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  348
 6. mos
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  483
 7. kingg
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  300
 8. antariri
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  479
 9. WhySoBad
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  557
 10. valon-mustafa
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  422
 11. Femi-pc
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  387
 12. ms-dos
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  609
 13. bashkimi92
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  278
 14. Niitii
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  389
 15. KAPITEN|
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  3,129
 16. bashkimi92
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  316
 17. mendurberisha
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  3,477
 18. jetmiri_01
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  516
 19. Ricchie
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  530
 20. ph3wl
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  495

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...