1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. C4d1
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  2,821
 2. Euge1
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  3,888
 3. elhamlami
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  2,201
 4. Ardi Dushaku
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  3,441
 5. Omerr
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  4,379
 6. JetonK
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  5,692
 7. mendurberisha
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,202
 8. DazzLe
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  2,428
 9. xhuke33
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  3,291
 10. sg1
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  3,339
 11. RilindFetahu
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  2,797
 12. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,719
 13. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,355
 14. rebelisistemit
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  2,099
 15. TMT
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,920
 16. Lirakk
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,748
 17. tosi
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,539
 18. Ardi@Net
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,553
 19. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,221
 20. Xhevat.309
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  2,353

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...