1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  568
 2. SerialCode
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  444
 3. JetonK
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  532
 4. gfxD
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  454
 5. baxha
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  502
 6. elhamlami
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  877
 7. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  358
 8. blertejupi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  517
 9. urban-styl
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,094
 10. Albi Bytyqi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  883
 11. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,049
 12. itune
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  564
 13. ph3wl
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  579
 14. itune
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  741
 15. geolsat
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  517
 16. niko
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  584
 17. Unknow
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  453
 18. *VLORI*
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  596
 19. itune
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  582
 20. valon-mustafa
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  439

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...