1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. berl01
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,288
 2. Dela.vata
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  727
 3. kristian marashi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  577
 4. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  4,486
 5. AldiP
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,168
 6. AlbIT.fr
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  784
 7. berl01
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  655
 8. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  728
 9. JetmirKs
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,065
 10. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  744
 11. Marioteam
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,572
 12. sg1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  754
 13. berl01
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  850
 14. berl01
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,128
 15. Lycroft
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  958
 16. UXA
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,432
 17. kristian marashi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  663
 18. gohard
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  769
 19. shkelqqshady
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  857
 20. Bubi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,084

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...