1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. itune
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,256
 2. geolsat
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,314
 3. ph3wl
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,465
 4. itune
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,501
 5. niko
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,345
 6. Unknow
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,209
 7. *VLORI*
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,335
 8. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,096
 9. Kushttr1m.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,062
 10. WhySoBad
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,316
 11. itune
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,367
 12. valon-mustafa
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,140
 13. antariri
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,167
 14. Ricchie
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,290
 15. cMs
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,054
 16. ph3wl
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,167
 17. ph3wl
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  937
 18. RAPh
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,083
 19. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,696
 20. lonely
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,282

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...