1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Prezantimi

Për antarët e sapo regjistruar në forum prezantimi bëhet këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Sundley
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  428
 2. jahir
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  494
 3. TheCracKer[G]
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  495
 4. titi007
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  491
 5. No-Name
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  492
 6. Kiriku
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  529
 7. HoT BLoodeR.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  481
 8. xhevda
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  470
 9. Doom-Cracker
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  528
 10. LBA
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  504
 11. The|SimboL
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  480
 12. system K1LL3r
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  490
 13. X-h4ck
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  585
 14. K|nG
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  578

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...