1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Prezantimi

Për antarët e sapo regjistruar në forum prezantimi bëhet këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Th3.psyCh0
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,836
 2. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,221
 3. Hektor
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,490
 4. Valbonab
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  688
 5. Diamantsel1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  481
 6. arsen mesri
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  465
 7. DautS
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  631
 8. Wolf
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  501
 9. PrinceBH
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  584
 10. andrea hoxha
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  728
 11. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  581
 12. Irfan Beluli
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  618
 13. sony24
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  781
 14. Mendi007
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  477
 15. AlbaHost
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  781
 16. albooz1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  723
 17. Donart
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  465
 18. ismajlb
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  557
 19. rongashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  759
 20. Avioni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  638

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...