1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Prezantimi

Për antarët e sapo regjistruar në forum prezantimi bëhet këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. unnikatil
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  627
 2. Mejdi
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  888
 3. n.hasani
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  557
 4. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,179
 5. mekanik
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,959
 6. alking1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,107
 7. snagger
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,006
 8. Juliana
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,045
 9. deepmartin
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  501
 10. florianx00
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,242
 11. TubeOn
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,813
 12. Jeton.Al
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,739
 13. ArianAdemi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  6,103
 14. yy12
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,309
 15. ArianitSh21
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,595
 16. Leonard Ruci
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  3,927
 17. Fido
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,408
 18. Bardhi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,674
 19. Uskana12
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,141
 20. d4rkgh0st
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,784

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...