1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Prezantimi

Për antarët e sapo regjistruar në forum prezantimi bëhet këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. alcodergirl
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  2,415
 2. iamDardan
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  572
 3. roland
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  692
 4. Alcoder
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  588
 5. Najo
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  657
 6. bitcointirana
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  657
 7. chris
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  526
 8. Sytrim Berisha
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  630
 9. JetmirKs
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  820
 10. Klaudioo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  699
 11. X-n3t
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  722
 12. Derek
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  708
 13. WxP
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,541
 14. albionPr
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,980
 15. Mikel
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,019
 16. c3rt
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,523
 17. ifundit
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  809
 18. Bledion03
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,551
 19. Crypton
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,378
 20. unnikatil
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  626

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...