1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Prezantimi

Për antarët e sapo regjistruar në forum prezantimi bëhet këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. DURIMZ
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  927
 2. ray.dh
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,012
 3. A.K
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,058
 4. Primeantar
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  933
 5. Alti
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  957
 6. ose.al
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  906
 7. UltrasLil
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  891
 8. lojrafati
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,171
 9. tendercareaustin
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,067
 10. joBs
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,030
 11. zyberallulli
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,123
 12. mittixluciano
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  998
 13. Kaaab
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  849
 14. Limmy89
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,030
 15. zeroplus
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  826
 16. Theadvent
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  672
 17. DeepImpact
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  651
 18. Kinemaja
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  826
 19. BlackG
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  594
 20. DdosKing
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  666

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...