1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Prezantimi

Për antarët e sapo regjistruar në forum prezantimi bëhet këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Elton Bellopoja
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  901
 2. Ertii
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  3,331
 3. fjorind kullolli
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  890
 4. psc0de
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,111
 5. Raportuesi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  945
 6. sawq211n
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  924
 7. Lavdim007
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  997
 8. Orgestjon
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  2,127
 9. Heather
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  784
 10. miraxh
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  896
 11. WxP
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  931
 12. Dielli rushiti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  887
 13. shakta
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  741
 14. Laurent
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,184
 15. Kos155
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  910
 16. Toli28
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  900
 17. mikeli
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,726
 18. topix4
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,046
 19. AlfaHosting
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,177
 20. LeutrimEmini
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,114

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...