1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Prezantimi

Për antarët e sapo regjistruar në forum prezantimi bëhet këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  12,000
 2. ArianAdemi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  6,103
 3. d4rkgh0st
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,783
 4. Bardhi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,674
 5. Uskana12
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,141
 6. ArianitSh21
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,594
 7. WxP
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,541
 8. Fido
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,408
 9. yy12
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,309
 10. florianx00
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,241
 11. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,220
 12. Mikel
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,019
 13. Leonard Ruci
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  3,927
 14. Th3.psyCh0
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,836
 15. TubeOn
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,812
 16. Jeton.Al
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,739
 17. Ertii
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  3,326
 18. albionPr
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,980
 19. mekanik
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,958
 20. Eni Gjergjani
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,754
 21. Bledion03
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,551

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...