1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Prezantimi

Për antarët e sapo regjistruar në forum prezantimi bëhet këtu.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  12,034
 2. Mr.Naji
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  328
 3. Dj.Freak
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  446
 4. MaddoxX.
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  502
 5. [2BIG]4FaiL
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  528
 6. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  531
 7. zZeroCooL
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  489
 8. KinG Street
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  485
 9. zeshkanja
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  667
 10. Zerigo
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  351
 11. Zemrori
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  371
 12. Z3Ro CooL
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  753
 13. xtroNN.
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  531
 14. flux w0rm
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  622
 15. no0fka
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  422
 16. x0rp
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  419
 17. xo1hack
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  337
 18. x-c0d3r
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  563
 19. X-Act
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  313
 20. wow1
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  584
 21. Win Al
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  790

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...