1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Prezantimi

Për antarët e sapo regjistruar në forum prezantimi bëhet këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  12,031
 2. Orgestjon
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  2,128
 3. alcodergirl
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  2,417
 4. MiRcHeE1`
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  947
 5. casper
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,832
 6. W3T!M@(wetima)
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,062
 7. erianna
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  779
 8. A.S.C
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  763
 9. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  884
 10. Dentisti
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  804
 11. Zikuziku1989
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  880
 12. K1XDesign
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  899
 13. Renisa
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  630
 14. Z3Ro CooL
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  753
 15. ShenD1
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  919
 16. valdetshala
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  946
 17. Eni Gjergjani
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,758
 18. dontlook@me
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  964
 19. Abdullah
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  880
 20. LTH05
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  883
 21. geraldhost
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  715

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...