1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Prezantimi

Për antarët e sapo regjistruar në forum prezantimi bëhet këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  12,034
 2. xhoni pashollari
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  197
 3. tiranachat.live
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  326
 4. Behemoth
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  371
 5. Butrinti1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  238
 6. Bilal
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  670
 7. Aleks.007
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  493
 8. nakedpoet
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  469
 9. Philipplein16
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  665
 10. Gringo
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  579
 11. El Professor
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  544
 12. ervis kalemi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  540
 13. Xhuke
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  646
 14. AVM Digital
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  722
 15. Adi-GL
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  877
 16. lidhja.net
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  790
 17. ennio.durres
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  219
 18. Danny
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  747
 19. Legend
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  731
 20. Elton Bellopoja
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  901
 21. burimdkr
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  854

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...