1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Prezantimi

Për antarët e sapo regjistruar në forum prezantimi bëhet këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  12,000
 2. K|nG
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  578
 3. X-h4ck
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  585
 4. system K1LL3r
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  490
 5. The|SimboL
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  480
 6. LBA
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  504
 7. Doom-Cracker
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  528
 8. xhevda
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  469
 9. HoT BLoodeR.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  480
 10. Kiriku
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  529
 11. No-Name
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  491
 12. titi007
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  490
 13. TheCracKer[G]
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  495
 14. jahir
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  494
 15. Sundley
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  428
 16. newc0de.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  526
 17. el_dinHo
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  416
 18. alberTi-KTN
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  452
 19. pr0xy g33k
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  443
 20. loading-ks
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  389
 21. arlindz
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  379

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...