1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Prezantimi

Për antarët e sapo regjistruar në forum prezantimi bëhet këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  19,133
 2. Coxoma
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,161
 3. jetmir thaqi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,311
 4. NebiKadrija
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,095
 5. Suad
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,427
 6. overcaos
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,306
 7. Marlboro
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,452
 8. freetirona
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,554
 9. Crypto Albo
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,240
 10. Anonymus Al
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,872
 11. ALBOKOSOVA
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,373
 12. Artiptv
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  3,622
 13. Aleksi-2020
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  4,109
 14. adriano20
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,052
 15. Felixxxx
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  4,565
 16. R4oG4m3
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  3,585
 17. PITI
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  3,736
 18. RKS-DONI
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  4,526
 19. b9s3
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  3,815
 20. Samadhi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,376
 21. ALBKOS Marketing
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  3,570

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...