1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

PHP // ASP // Python

Postoni problemet apo projektet tuaja në PHP, ASP, Python.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Inpu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,124
 2. vegeta
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,105
 3. arbenshabiu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,038
 4. arbenshabiu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,173
 5. gR33nc0d3
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,659
 6. semi571
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,061
 7. xiki_89
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,711
 8. Inc-seo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  979
 9. vegeta
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,778
 10. clusterphys
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,313
 11. DiarBehluli
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,070
 12. amitt
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  9,015
 13. amitt
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  993
 14. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,223
 15. tepelen
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,161
 16. Donche-x
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,065
 17. guthrie
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  889
 18. Inpu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,206
 19. antariri
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,104
 20. arsi88
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  928

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...