1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

PHP // ASP // Python

Postoni problemet apo projektet tuaja në PHP, ASP, Python.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. vegeta
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  10,808
 2. ski11z
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  13,246
 3. antariri
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,104
 4. aRy.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  953
 5. Dr. PsY.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  972
 6. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,857
 7. Inpu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,124
 8. tupac.al
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,540
 9. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,940
 10. iPhestim
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  926
 11. ProjectX
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,317
 12. amarsyla
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  908
 13. Inc-seo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,567
 14. albi_bm
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,177
 15. doN vELiu
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,089
 16. meteora
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,574
 17. GeForcezZ.=)
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,248
 18. c0d3r11
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,769
 19. amitt
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  9,015
 20. tupac.al
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,021
 21. Inpu
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,225
 22. Inc-seo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,037

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...