1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

PHP // ASP // Python

Postoni problemet apo projektet tuaja në PHP, ASP, Python.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. ski11z
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  12,754
 2. vegeta
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  10,317
 3. tupac.al
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,758
 4. tupac.al
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  856
 5. albo23
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,855
 6. tupac.al
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  9,067
 7. qendros
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  7,203
 8. tupac.al
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,844
 9. tupac.al
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,087
 10. tupac.al
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  7,587
 11. Erooniti
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,916
 12. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,679
 13. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,765
 14. tupac.al
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,354
 15. krasniqi01
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  8,374
 16. larilari
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,923
 17. SerLova
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,966
 18. IamEnis
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,076
 19. krasniqi01
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,046
 20. Inspector
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,238
 21. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,219
 22. The.Dictator.VR
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,960

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...