1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Photoshop

Këtë nënforum mundemi të shfrztëyojmë për të postuar gjëra të nevojshme për photoshop, si brusha, projekte të gatshme PSD, patterns, dhe shum gjëra tjera, të gjitha këto postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. ALBKOS Marketing
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,363
 2. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,234
 3. Artin J.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,209
 4. YIT
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,628
 5. arbII*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,722
 6. arbII*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,606
 7. copyright
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,796
 8. DarKr0x
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,276
 9. alajdin
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,247
 10. trojan
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,747
 11. com-h4x
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,883
 12. com-h4x
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,679
 13. -atdhe
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,754
 14. Zikaltri
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,931
 15. w00Leex
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,753
 16. freaky
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,306
 17. freaky
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,400
 18. Durajetz
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,234
 19. SerialCode
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,330
 20. chc00der
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,130

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...