1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Photoshop

Këtë nënforum mundemi të shfrztëyojmë për të postuar gjëra të nevojshme për photoshop, si brusha, projekte të gatshme PSD, patterns, dhe shum gjëra tjera, të gjitha këto postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. ALBKOS Marketing
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,094
 2. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,602
 3. Artin J.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,682
 4. YIT
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,040
 5. arbII*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,175
 6. arbII*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,070
 7. copyright
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,255
 8. DarKr0x
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,731
 9. alajdin
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,695
 10. com-h4x
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,162
 11. trojan
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,159
 12. com-h4x
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,348
 13. -atdhe
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,214
 14. Zikaltri
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,392
 15. w00Leex
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,199
 16. freaky
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,091
 17. freaky
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,225
 18. it-fresh
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,671
 19. Juerald
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,604
 20. arbII*
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,415

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...