1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Oferta dhe vende të lira pune

Keni një ofertë apo një vend të lirë pune? Atëherë përdoreni këtë mundësi që itShqip ju jep me këtë numër kaq të madh të anëtarëve/vizitorëve.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,154
 2. Koraab
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,520
 3. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  559
 4. Lodvald
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  437
 5. Mr darki
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  504
 6. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  738
 7. GameOver
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  493
 8. bi0
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,390
 9. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,210
 10. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,156
 11. KingKong
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,649
 12. Koraab
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,133
 13. Pjeter.B
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  6,407
 14. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  473
 15. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  373
 16. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  453
 17. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  380
 18. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  416
 19. boom3rang
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,417
 20. Dr0mas
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  562

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...