1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Oferta dhe vende të lira pune

Keni një ofertë apo një vend të lirë pune? Atëherë përdoreni këtë mundësi që itShqip ju jep me këtë numër kaq të madh të anëtarëve/vizitorëve.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  450
 2. Bagin
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  425
 3. Vaalmir1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  527
 4. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  673
 5. trimizzzp
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  467
 6. bstermasi1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  613
 7. algert
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  925
 8. Newsintempo
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  969
 9. ArianitUjkani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  487
 10. ArianitUjkani
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  835
 11. Albi Bytyqi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  680
 12. tunCH
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  779
 13. nokus
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  548
 14. ld_ca
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  845
 15. CIA
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  810
 16. Blerim R.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  668
 17. L0RD
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  690
 18. Faridin.F
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  537
 19. L0RD
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  613
 20. Darsej
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,166

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...