1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Oferta dhe vende të lira pune

Keni një ofertë apo një vend të lirë pune? Atëherë përdoreni këtë mundësi që itShqip ju jep me këtë numër kaq të madh të anëtarëve/vizitorëve.

Filters:

Prefix:
Vend Pune x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Miraxh.23
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  214
 2. tin01
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  535
 3. LTH05
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  816
 4. pdown9
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,474
 5. Taboo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,411
 6. HardWorker
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  862
 7. AVM Digital
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  541
 8. getrich
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  751
 9. bi0
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  514
 10. Poshnjari
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  454
 11. icylove
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  542
 12. Lodvald
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  437
 13. bi0
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,390
 14. Dr0mas
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  562
 15. ArditS
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,491
 16. AVM Digital
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,742
 17. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  623
 18. DavanGe
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,874
 19. DarKr0x
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  748
 20. VaLoN
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  585

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...