1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Oferta dhe vende të lira pune

Keni një ofertë apo një vend të lirë pune? Atëherë përdoreni këtë mundësi që itShqip ju jep me këtë numër kaq të madh të anëtarëve/vizitorëve.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. Omerr
  Përgjigjet:
  167
  Shikimet:
  7,149
 2. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  122
  Shikimet:
  9,553
 3. Pleurat
  Përgjigjet:
  65
  Shikimet:
  7,971
 4. Onfire
  Përgjigjet:
  52
  Shikimet:
  5,194
 5. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  11,232
 6. Pjeter.B
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  6,561
 7. L0RD.#
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  2,562
 8. as1zo
  Përgjigjet:
  45
  Shikimet:
  2,327
 9. RexhepS
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  5,470
 10. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  34
  Shikimet:
  3,221
 11. Pjeter.B
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  1,869
 12. ArditS
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,760
 13. L0RD.#
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  1,892
 14. Dr0mas
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,691
 15. shqipbook
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,173
 16. AVM Digital
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,838
 17. marjo123
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  985
 18. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,343
 19. Omerr
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  798
 20. ArditS
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,573

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...