1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Oferta dhe vende të lira pune

Keni një ofertë apo një vend të lirë pune? Atëherë përdoreni këtë mundësi që itShqip ju jep me këtë numër kaq të madh të anëtarëve/vizitorëve.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. L0RD
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,016
 2. Oscar
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  534
 3. Albi Bytyqi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  584
 4. Darsej
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,128
 5. L0RD
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  569
 6. Faridin.F
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  502
 7. L0RD
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  648
 8. Blerim R.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  635
 9. CIA
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  776
 10. ld_ca
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  781
 11. nokus
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  513
 12. tunCH
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  739
 13. Albi Bytyqi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  622
 14. ArianitUjkani
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  783
 15. ArianitUjkani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  443
 16. Newsintempo
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  931
 17. algert
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  891
 18. bstermasi1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  574
 19. trimizzzp
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  425
 20. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  645

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...