1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip

Ne ju ftojmë që ti jepni kritikat, sygjerimet apo të njoftoni për problemet që i hasni tek ITshqip, për të kontribuar në ngritjen e kualitetit të ITshqip.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  237
  Shikimet:
  70,763
 2. VaLoN
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  13,800
 3. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  89
  Shikimet:
  38,181
 4. sg1
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  15,934
 5. Blerim R.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  13,577
 6. boom3rang
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  11,985
 7. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  6,138
 8. genni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,124
 9. euralb
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  5,137
 10. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,605
 11. boom3rang
  Përgjigjet:
  57
  Shikimet:
  52,651
 12. Blunivers
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  5,797
 13. Valdrin Miftari
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,363
 14. Eraldo1
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  4,872
 15. AlbIT.fr
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,310
 16. gina
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  5,464
 17. eby
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,272
 18. DardanDaci
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  9,065
 19. Florenc S.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,185
 20. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,468
 21. Papillon
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  10,962
 22. tupac.al
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  5,697
 23. boom3rang
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  6,650
 24. @science
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,537
 25. lulzimgashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,583
 26. boom3rang
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  12,261

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...