1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë rreth rrjetave

Kategori e dedikuar disktutimeve, pyetjeve dhe përgjigjëjeve si dhe gjithëqka tjetër që ka të bëj me rrjetat.

 1. Directory Service

  Temat:
  0
  Postimet:
  0
  (Contains no messages)
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. REMZI
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,623
 2. g_host
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  751
 3. REMZI
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,253
 4. M.L
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  624
 5. Besarit
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  576
 6. Cha0sNation
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  737
 7. Bajramll
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,180
 8. Marian
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  859
 9. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  656
 10. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,025
 11. Elion1
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  605
 12. Frankeshtajn
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  587
 13. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  443
 14. Milot9898M
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  917
 15. AlbIT.fr
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  738
 16. igliramaj
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  714
 17. Universal
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  565
 18. nintendo_host
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  697
 19. Poshnjari
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  729
 20. Poshnjari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  475

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...