1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë rreth rrjetave

Kategori e dedikuar disktutimeve, pyetjeve dhe përgjigjëjeve si dhe gjithëqka tjetër që ka të bëj me rrjetat.

 1. Directory Service

  Temat:
  0
  Postimet:
  0
  (Contains no messages)
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. ksela
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  10,086
 2. gento
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  8,758
 3. Eldi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  6,430
 4. Lodvald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  6,115
 5. Lodvald
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  5,971
 6. KS-BIMI
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  5,121
 7. winnerteam
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,046
 8. M.L
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,580
 9. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,035
 10. p3n7357
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  3,852
 11. ledioballhysa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  3,773
 12. urankajtazi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  3,582
 13. cashmoney
  Përgjigjet:
  34
  Shikimet:
  3,443
 14. zubO.k
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  3,436
 15. Selim Korbi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,298
 16. Leart369
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  3,212
 17. fatijon
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  3,201
 18. gentthaqi
  Përgjigjet:
  48
  Shikimet:
  3,140
 19. REMZI
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,649
 20. GIGA
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,612

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...