1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Microsoft Windows

Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (XP/Vista/7/8/Windows Servers/etj.../).

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. xhersi
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  964
 2. mersadL
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  577
 3. adnan73
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  862
 4. mersadL
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  600
 5. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  550
 6. mersadL
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  476
 7. mersadL
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  489
 8. mersadL
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  518
 9. mersadL
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  603
 10. mersadL
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  513
 11. mersadL
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  433
 12. adnan73
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  536
 13. adnan73
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  532
 14. mersadL
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  437
 15. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  426
 16. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  451
 17. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  402
 18. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,589
 19. bahrudin
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  516
 20. krkjava1
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  577

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...