1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Microsoft Windows

Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (XP/Vista/7/8/Windows Servers/etj.../).

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. adnan73
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  581
 2. adnan73
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  704
 3. Faton
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  918
 4. jimsaw
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  866
 5. adnan73
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  735
 6. jimsaw
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  811
 7. adnan73
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  784
 8. adnan73
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  562
 9. Atlanti
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,466
 10. adnan73
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  759
 11. adnan73
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  684
 12. adnan73
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  824
 13. adnan73
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  694
 14. Rrezart123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  600
 15. adnan73
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  536
 16. Nozzge
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  784
 17. Orges
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  667
 18. jimsaw
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,305
 19. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,090
 20. Nozzge
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  931

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...