1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Microsoft Windows

Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (XP/Vista/7/8/Windows Servers/etj.../).

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  72
  Shikimet:
  17,165
 2. boom3rang
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  45,491
 3. jahir
  Përgjigjet:
  48
  Shikimet:
  27,029
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  16,572
 5. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  17,221
 6. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  20,264
 7. cRu3l.b0y
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  16,352
 8. sg1
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  11,868
 9. jahir
  Përgjigjet:
  77
  Shikimet:
  31,389
 10. boom3rang
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  14,244
 11. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  11,549
 12. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  297
  Shikimet:
  65,977
 13. Slumerican
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,045
 14. Slumerican
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,279
 15. Slumerican
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,508
 16. Slumerican
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,714
 17. Slumerican
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,318
 18. Slumerican
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,383
 19. Leo5555
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,340
 20. Slumerican
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,086
 21. bahrudin
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  5,691
 22. armand92
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  7,446
 23. kristian marashi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,942
 24. mimik
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,022
 25. anonymous1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,089
 26. Fisi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,375
 27. Slumerican
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,180
 28. omega_web
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,887
 29. Leka niti
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  3,050
 30. Slumerican
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,168
 31. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,243

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...