1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mësimet e Përzgjedhura

Këtu do të futen vetëm mësimet e përzgjedhura nga stafi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  147
  Shikimet:
  18,270
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  85
  Shikimet:
  16,835
 3. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  90
  Shikimet:
  13,290
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  12,470
 5. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  113
  Shikimet:
  12,139
 6. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  10,986
 7. VaLoN
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  10,929
 8. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  63
  Shikimet:
  7,530
 9. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  6,028
 10. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  59
  Shikimet:
  5,532
 11. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  5,116
 12. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  4,986
 13. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,830
 14. dardankrasniqi
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  4,676
 15. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  4,455
 16. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  4,410
 17. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  4,044
 18. meteora
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  4,001
 19. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  3,625
 20. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  2,757

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...