1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mësimet e Përzgjedhura

Këtu do të futen vetëm mësimet e përzgjedhura nga stafi.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. MIRLIND.J
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,338
 2. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,137
 3. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  5,110
 4. VaLoN
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  12,802
 5. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  4,468
 6. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,730
 7. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,807
 8. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,674
 9. 3N2R1T
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,222
 10. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,147
 11. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,117
 12. meteora
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  5,164
 13. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  113
  Shikimet:
  14,048
 14. Zyklon
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  2,035
 15. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  85
  Shikimet:
  20,859
 16. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  3,258
 17. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  933
 18. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  5,891
 19. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  2,635
 20. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  5,905

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...