1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mësimet e Përzgjedhura

Këtu do të futen vetëm mësimet e përzgjedhura nga stafi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  147
  Shikimet:
  18,273
 2. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  113
  Shikimet:
  12,139
 3. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  90
  Shikimet:
  13,290
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  85
  Shikimet:
  16,835
 5. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  63
  Shikimet:
  7,530
 6. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  59
  Shikimet:
  5,533
 7. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  4,410
 8. meteora
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  4,001
 9. VaLoN
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  10,929
 10. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  10,987
 11. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  4,986
 12. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,408
 13. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,411
 14. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  2,757
 15. dardankrasniqi
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  4,676
 16. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  4,455
 17. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  6,028
 18. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  5,116
 19. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  2,014
 20. Zyklon
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,575

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...