1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mësimet e Përzgjedhura

Këtu do të futen vetëm mësimet e përzgjedhura nga stafi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,808
 2. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,158
 3. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,137
 4. 3N2R1T
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,222
 5. MIRLIND.J
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,542
 6. Zyklon
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  2,035
 7. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  5,767
 8. RAPh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,198
 9. VaLoN
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  12,802
 10. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,117
 11. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,147
 12. MIRLIND.J
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,338
 13. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,730
 14. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  59
  Shikimet:
  7,119
 15. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  16,733
 16. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,730
 17. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  933
 18. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,674
 19. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  7,163
 20. dardankrasniqi
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  5,750

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...