1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mësimet e Përzgjedhura

Këtu do të futen vetëm mësimet e përzgjedhura nga stafi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,785
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  4,045
 3. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  3,625
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,702
 5. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,319
 6. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,411
 7. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  713
 8. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  2,757
 9. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,408
 10. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  953
 11. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  63
  Shikimet:
  7,530
 12. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  113
  Shikimet:
  12,140
 13. RAPh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  997
 14. MIRLIND.J
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,292
 15. 3N2R1T
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,031
 16. MIRLIND.J
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,174
 17. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  945
 18. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  90
  Shikimet:
  13,291
 19. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  4,413
 20. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  59
  Shikimet:
  5,535

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...