1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mësimet e Përzgjedhura

Këtu do të futen vetëm mësimet e përzgjedhura nga stafi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  17,359
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  7,272
 3. dardankrasniqi
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  5,837
 4. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  147
  Shikimet:
  22,144
 5. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  2,726
 6. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  12,461
 7. VaLoN
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  12,949
 8. meteora
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  5,339
 9. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  5,195
 10. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  6,043
 11. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  5,610
 12. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  5,852
 13. Zyklon
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  2,101
 14. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,868
 15. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  85
  Shikimet:
  21,274
 16. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,217
 17. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,193
 18. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  59
  Shikimet:
  7,367
 19. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  6,092
 20. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  90
  Shikimet:
  15,724

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...